top of page

Sevilay Hanım Merhaba,

 

15 Ekim gunu katıldığım workshop benim için son derece faydalıydı.

Paylaşımlarınızın ufkumu genişlettiğini belirtmek isterim, bundan sonra alacağım kararlarda bu bakış açısını kullanacağım. Sizden aldığım olumlu feedback ile doğru yolda ilerlediğimi görmek benim açımdan çok güzeldi.

 

Yakın çevreme de sizin hizmetlerinizi tavsiye ediyorum, Nefes eğitimi ve düzenleyeceğiniz diğer eğitimlerinizi de takip ediyor olacağım. Verdiğiniz eğitim, emek ve değerli zamanınızı ayırdığınız için size ve calısma arkadaslariniza teşekkürlerimi sunarım. 

 

Tunç

Merhaba,

Benim niyetim kendimi bilmek, kendini bilen rabbini bilir ve bugün tanrının benim hep yanımda olduğunu, onun bir parçası olduğum için özel olduğumu, sevilmeye sevmeye layık harika bir kadın olduğumu ve bugüne kadar yaşadığım zorluklarda bile benim yanımda olduğunu hissettim.

 

Duygusal açıdan sevgi için, aşk için ne kadar mücadele ettiğimi ve çok daha güzel bir sevgiyi aşkı hakettiğimi hissettim.

 

Tüm yaşadığım zorlukları bıraktım. Kontrolü bırakınca bir çok şey akışta oluyor zaten. Ben evrendeki tüm güzellikleri hak ettiğimi hissettim.

 

Not: Sadece duygusal değil, iş hayatında da çok mücadele etmek zorunda kaldım. Halbuki bunların hepsi taşıdığım yüklerdi bunu fartettim.

 

Teşekkürler,

Nefes Çalışması Elif A.K

Dert olduğunu sandığım şeylerin dert olmadığını (fark ettim) öğrendim.

Bir iş yapılırken nasıl yapılacağını öğrendim. Algılarım açıldı, gençleştim.

Aysun D.

1 / 8

Please reload

bottom of page