top of page

KYK KOÇLUĞU, DEĞERLER VE YAŞAM DENGESİ

 

KYK Koçluğu, yaşamınızda ve kariyerinizde bir yol haritası oluşturarak; iş, aile, kişisel ve sosyal alanlarındaki dengeyi korumanıza yardımcı olmaktadır.

 

Yukarıdaki tanımından da anlaşılacağı gibi; 

 

“KYK Koçluğu, bir el feneridir." Benliğimize ışık tutarak ona yakından bakmanızı sağlar. Böylece fark ettiğimiz bu değerler ve ortaya çıkarttığımız düşünceler ile benliğimiz, başarı yolculuğumuzda bize eşlik eder.

 

Aynı zamanda doğru zamanda, doğru yerde, güçlü sorular sorarak içsel devinimlerimizi harekete geçirir.

 

Şöyle ki: KYK Koçluk öğretileri; hayat yolculuğumuzda bize kılavuzluk yapar, bozulan yaşam dengesini yeniden kurar.

 

Bu da yaşamınızda kendinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Dengesini bulmuş ve yaşam tatminini arttırmış bir kişi olarak; sorunların değil çözümlerin bir parçası olup, kendinizi tam hissetmeye başlarsınız.

 

Ve asıl mucize bundan sonra gerçekleşir. 

 

Kişi kim olduğunu bilmek için çıktığı bu yolda, KYK Koçluğu ile yaşam dengesini oluşturmuştur. 

 

KYK Koçluğu hayatımızdaki değişik unsurların; "iş, aile, evlilik, sosyal yaşam, sağlık, kişisel gelişim" gibi konularda dengesiz bir yaşamı dengeleyerek doyumlu bir yaşama sahip olmamızı sağlar. Aksi taktirde yaşam alanlarımızdan herhangi birine tüm enerjimizi harcayarak zaman kaybederiz. 

 

KYK Çözüm Odaklı Dönüşümsel Koçluğu; tatminkar bir hayat oluşturma sürecinde yanımızda yer alan, hayat dengemizi oluşturarak korunmasını sağlayan, önemli araçlardan birisidir.

 

Geri

bottom of page